Oplechování střechy

Nová nebo zrekonstruovaná střecha by měla odpovídat  dnešním nárokům na hydroizolační schopnosti střešní krytiny. Kvalitní a spolehlivá střecha, včetně oplechování střechy, se stává zásadním předpokladem ke spokojenému bydlení.
 

Oplechování střechy je důležité

Nedílnou  a důležitou součástí každého domu je právě střecha. Z tohoto důvodu je velmi důležité jak správně navržená a postavená střešní konstrukce, tak i kvalita střešního plášťě, kvalitní oplechování střechy, včetně tepelných izolací. Cílem celé stavby je zamezit úniku tepla a energetickým ztrátám. Oplechování střechy je tak nedílnou součástí při stavbě nové střechy nebo při rekonstrukci střechy původní.
 

Oplechování střechy od stavime-strechy.cz


Oplechování střechy provádějí naši zkušení klempíři. Kvalifikovaní odborníci rozhodnou a  doporučí, které části je nutné vyměnit či naopak zanechat, případně opětovně použít.
 

Nabízíme služby v těchto oblastech oplechování střechy

 • Montáže plechových krytin.
 • Dodávka a montáž dalších prvků na přání zákazníka.
 • Oplechování parapetů, lemování, lišty, římsy, okapnice.
 • Kompletní dodávka a oplechování střech, včetně odvodnění  střech rodinných domů – žlaby (okapy) a svody v kulatém i hranatém provedení, včetně doplňků.
 • Montáž venkovních parapetů, okapnice balkonů, nastavení atik při zateplování panelových domů.
   

Materiál při oplechování střechy

Nejčastěji používanými materiály při oplechování střechy jsou:

 

 • Pozinkovaný plech – standardní materiál, tento plech se musí natírat. Hodí se na rekonstrukce a na běžné rodinné domy. Pozinkování je klasickou povrchovou úpravou ocelového plechu.
 • Titanzinkový plech -  je to slitina ze tří prvků – zinku, titanu a mědi, která si přirozenou cestou vytváří ochranu před povětrnostními vlivy formou patinace povrchu.
 • Měděný plech – jedná se o plech nejvyšší kvality, ale zároveň i ceny
 • Poloplastový plech -  vyrábí se z pozinkovaného plechy, který je žárově poplastován, čímž na plechu vzniká jemná plastová vrstva. Tento materiál je kombinací vlastnosti oceli (pevnost, tepelná stabilita) a plastu (odolnost proti korozi, barevná stálost).

 

Zajímá vás více informací ohledně oplechování střechy?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně oplechování střechy či potřebujete rozpočet pro vaši střechu, neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám odpovíme.

 

 

 

 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist