Podbití střechy

Každý kdo staví či rekonstruuje střechu, má jinou představu o jejím vzhledu. Jedním z prvků, který vizuelně odlišuje jednotlivé střechy, je podbití střechy např. dřevěnými palubkami, OSB deskami nebo plastovými profily.
 

Podbití střechy palubkami

Dřevěné palubky se používají jako tradiční materiál k podbití střechy a jejího přesahu. Dřevo však s sebou přináší i jisté nevýhody. Především vyžaduje péči o něj samotné. Je proto vhodné poradit se s odborníkem, jakou tloušťku palubek zvolit, čím je povrchově ošetřit, aby byla zajištěna maximální funkčnost podbití střechy. Volba vhodné impregnace prodlužuje životnost dřevo a zanechá mu původní vzhled, takzvaně nestárne.
 

Poraďte se ohledně podbití střechy s odborníky

Poradíme vám nejen ohledně podbití střechy. Naše dlouholeté zkušenosti z oboru klempíškých, pokrývačských i tesařských prací budou pro vás obrovským přínosem.

 

Podbití střechy plastovými obklady

Systém plastových obkladů nahrazuje klasické dřevěné palubkové obklady a nabízí kompletní řešení především pro obkládání podhledů krovu a dalších střešních konstrukcí. Výhodou plastových obkladů je nízká hmotnost, snadné zpracování a velmi dobá odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadná a rychlá montáž, dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu.
 

Zajímá vás více informcí ohledně podbití střechy?

Využijte našich zkušeností a napište nám váš dotaz nejen ohledně podbití střechy. Rádi vám poradíme.
 

 

 

 

 


 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist