Stavba komínu

Postavíme komín na každou střechu. Využijte naši komplexní službu stavba komínu. Nabízíme letité znalosti a kvalitně odvedenou práci. Stavby komínů provádíme v celé České republice.


Stavba komínu - teplo vašeho domova

Montujeme a zajišťujeme komíny, komínové systémy, kouřovody, komínové vložky a vše co se stavby komínu týká. Dále nabízíme zdarma poradenství v kominictví a také vám zdarma spočítáme kalkulaci pro rekonstrukci či stavbu komínu.


Varianty řešení a stavba komínu

Optimální řešení pro stavbu komínu vám pomohou najít naši specialisté v oboru kominictví. Stačí vybrat nebo zadat přání pro vhodný komín na vaši střechu a naši pracovníci se budou snažit vyplnit všechny požadavky k výstavbě žádaného komínu. Spokojenost zákazníků je naše odměna za dobře vykonanou práci.


Nabízíme širokou škálu staveb komínů, a to:

  • zděné
  • kovové
  • plastové
  • krbové
  • atypické
  • komínové nástavce
    a další stavby komínů.


Stavba komínu, systémy a vybrané druhy

Zděné komíny jsou třísložkové se zadním větráním, izolací a vložkou. Průmyslové komínové systémy jsou vícevrstvé. Vhodným řešením pro odvod plynového kotle je stavba komínu plastového. Krbové komíny jsou z nekorodující oceli. Komíny na přání klientů jsou vždy v originální variantě a považují se za atypické, kde jsou komínové hlavice na míru vaší střeše.


Vlivy počasí a stavba komínu

Komíny jsou nejvyšším bodem vašeho domu a tímto jsou nejvíce vystavovány povětrnostním vlivům. Stavby komínů musí zajistit, aby komín odolal nepřízni počasí. Využijte našich zkušeností a nechte stavbu komínu na naší firmě. Kvalitní stavby komínů vám zaručí, že nebude ohrožena vaše bezpečnost před narušením a při rozpadu komínu.


Ostatní servis a stavba komínu

Technici vám vypracují návrh jak pro komíny průmyslové, tak bytové, administrativní. Pracujeme s kvalitními materiály, jako jsou pojiva (malta), krycí desky betonové nebo lícové cihly, apod. Ostatní služby naší firmy spojené pro stavby komínů jsou frézování, vložkování a revize jsou nutné pro servis komínu a vaši bezpečnost.


Neváhejte a využijte naši službu stavba komínu

Obraťte se na naše pracovníky a objednejte si komínový systém u naší firmy. Je tu pro vás naše služba stavba komínu. Pracujeme flexibilně, dodržujeme stanovené termíny a to vše za rozumné ceny. Kontaktujte nás, zodpovíme vám všechny vaše dotazy a poradíme. Těšíme se na vaši návštěvu.


 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist