Velkoformátové tašky

Tondach nabízí širokou škálu střešních krytin v několika odstínech tradiční červené, ale také je možné vybrat z mnoha dalších barev.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z velkoformátových střešních tašek Tondach doporučujeme:

Falcovka 11

Falcovka 11 je ražená drážková taška klasického tvaru vzniklého v 19. století. Hluboké drážky v hlavové i boční části zvyšují těsnost krytiny a dají se proto používat i v extrémně náročných klimatických podmínek. Moderní velkoplošný formát umožňuje rychlé a hospodárné pokrytí.

 
 

Figaro

Figaro je hospodárná velkoplošná posuvná taška moderního tvaru. Vytváří při položení klidnou rovnou hladkou strukturu odlišující se o d ostatních typů tašek. Drážky ve vertikálním i horizontálním směru zajišťují bezpečnou ochranu podstřeší v náročných klimatických oblastech. Tyto vlastnosti umožňují jednoduché, kvalitní a bezpečné pokrytí střechy s posunem až o 35 mm.

 

Fidelio

Střešní taška Fidelio se vyznačuje dvojitým a zvlášť hlubokým hlavovým a bočním drážkováním. Konstrukce hlavové drážky a sesazovacích ozubů tvoří zámek s možností posunu v drážce.

 
 

 

Francouzská 12

Francouzská 12 s dvojitým a zvlášť hlubokým hlavovým a bočním drážkováním zabezpečuje pevné spojení krytiny odolné zejména proti bouřkovým děšťům, vířivému sněhu a prachu.

 

 

 

Hranice 11

Hranice 11 je taška drážková posuvná. Konstrukce drážek umožňuje kladení na střešní latě o roztečích 340 - 400 mm. Boční drážky a vodní drážka v hlavové části zvyšuje těsnost krytiny proti extrémním klimatickým podmínkám. Tyto vlastnosti umožňují jednoduché, přitom kvalitní a bezpečné pokrytí střechy s posunem až o 60 mm.

 

 

Románská 12

Románská 12 spojuje v jedné tašce přednosti drážkových plochých pánví s výrazným vysoko klenutým kónickým profilem. Při pálení naplocho se dosahuje maximální rozměrové a tvarové přesnosti s vynikající odolností proti fyzikálně-chemickým vlivům. Taška svou strukturou navozuje eleganci antických stavebních stylů a uplatňuje se na moderní i historické střeše.

 

Mezi další velmi oblíbené střešní krytiny Tondach patří Srdcovka 11, Stodo 12, Univerzál 12 a novinka roku 2009 Samba 11.

 

 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist