Střešní krytiny

Potřebujete již nutně rekonstrukci střechy? Váháte, kterou ze široké škály nabídek střešních krytin využít? Jsme tu právě pro vás, nabízíme střešní krytiny a další služby za dostupné ceny všem našim zákazníkům.


Nový kabát pro vaši střechu

Neváhejte a využijte nabídky krytiny střech. Zodpovíme vám na vaše dotazy a zajistíme vše pro spokojený výběr střešních krytin. V této oblasti máme mnohaleté zkušenosti a neustále se ve světě novinek střech zdokonalujeme.


Odborná pokládka krytiny střech

Neriskujte narušení stability vaší střechy, nechte si poradit našimi techniky. Krytiny střech montují naši proškolení pokrývači. Práci odvádí kvalitně a rychle. Nabízíme vám různé profily krytiny střech od přírodních po moderní varianty. Provádíme také rekonstrukce střechy.


Typy střešních krytin

Mezi přírodní střešní krytiny patří došky, šindele, břidlice a k modernějším typům se řadí keramické, plechové, betonové a nejnověji také plastové krytiny. Plastová střešní krytina je nejlehčí variantou, která minimálně zatíží konstrukci vaší střechy.


Střešní krytina a kvalita materiálu

Výrobců střešních krytin naleznete na našem trhu mnoho. Naše společnost preferuje jednoznačně kvalitu. Pracujeme pouze s certifikovanými a atestovanými materiály. Střešní krytiny vám zajistí dlouhou životnost vaší střechy a odolnost vůči nepřízni počasí.


Důležité faktory pro výběr střešní krytiny

U výběru krytiny střech je potřeba dodržet vhodnost materiálu a dále estetickou stránku domu. Sladíme vaši novou střechu s fasádou a okolím domu. Střešní krytiny skýtají různá specifika. Technici nejprve zhodnotí faktory pro povolené zatížení konstrukce střechy a její sklon.


Záruka a životnost krytiny střech

Dle určených faktorů naším technikem vám bude doporučena vhodná střešní krytina. Škála materiálu je veliká, jak jsme uváděli již výše. Máte na výběr, rozhodnutí je jen na vás. My zajistíme dokončení prací v termínu a garanci vaší spokojenosti.


Obraťte se na naše odborníky

Kontaktujte naší společnost - naše specialisty na krytiny střech. Snažíme se vyjít vstříc všem požadavkům našich zákazníků. Poskytujeme zdarma odborné rady, další podrobnější informace i cenovou relaci nabízených střešních krytin.


 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist