Tašky Bramac

Ze široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav pro tašky Bramac si vybere každý zákazník. Nabízíme jak tradiční modely tašek Bramac, tak modely pro tašky Bramac odpovídající nejnovějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav.
 

Proč zvolit betonové tašky Bramac?

Historie potvrzuje, že betonová střecha Bramac vám bez problémů vydrží déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu tašky Bramac převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. V průběhu doby užívání se pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek Bramac neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.
 

Taška Bramac - ideální pro vaši střechu!

Kombinace prvotřídní kvality, optimální hmotnosti, tvaru a velikosti, vám střecha Bramac zajišťuje vysokou stabilitu i v období extrémních povětrnostních podmínek. Vysoké zhutnění materiálu při výrobě tašky Bramac je předpokladem pro minimální nasákavost a tím i nejvyšší mrazuvzdornost. Odolnost vůči extrémnímu větru je dána konstrukcí střechy, použitím doporučených doplňků a optimální hmotností tašek Bramac.
 

Střecha Bramac odpovídá vašim požadavkům

Taška BRAMAC nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Nechte si od naší firmy stavime-strechy.cz připravit nabídku nejen pro tašky Bramac a budete příjemně překvapeni. 
 

Povrchová úprava Protector nabízí taška Bramac

Povrchová úprava Protector tašky Bramac chrání dokonce i před neviditelnými agresory, jako jsou průmyslové a automobilové zplodiny nebo kyselé deště.
 

Vysoce odolné tašky Bramac

Nežádoucí mechy a řasy nemají možnost se na povrchové úpravě tašky Bramac udržet. Mechy a řasy patří do přírody, ale ne na vaši střechu. Nová povrchová úprava pro tašku Bramac je mimořádně odolná vůči mechanickému namáhání otěrem a oděrem, jehož příčinou bývají běžné povětrnostní vlivy: sníh, mráz, vítr nebo déšť. S extrémními vlivy se setkáváme čím dál častěji. Ani bouřky, kroupy, průtrž mračen či velká horka povrchovou úpravu tašky Bramac nenaruší.
 

Nejpoužívanější tašky Bramac

K nejpoužívanějším taškám Bramac patří taška Bramac MAX, taška Bramac Natura, Moravská taška Bramac plus, Alpská taška Bramac, Římská taška Bramac a Bobrovka.

 

Chcete poradit nejen ohledně tašek Bramac?

Nevíte, jakou zvolit střešní krytinu pro vaši střechu? Dejte na zkušené odborníky z firmy stavime-strechy.cz, kteří vám vyberou vhodnou krytinu pro vás! Např. střecha Bramac.

 

 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist