Tašky KM Beta


Betonová střešní taška KM BETA je elegantní a přitom vysoce účelná střešní krytina. Tašky KM BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality.
 

Vlastnosti tašky KM Beta

Výraznou vlastností betonové tašky KM Beta je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky KM Beta větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena tašky KM Beta a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené.
 

Druhy tašky KM Beta

Taška KM Beta se vyrábí v několika barevných odstínech, a třech povrchových úpravách ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby. 
 

Taška KM Beta HODONKA

Taška KM Beta HODONKA je betonová střešní krytina s novým profilem, který vytváří na střeše zajímavé efekty. Nová barevná povrchová úprava s leskem je na první pohled odlišná a řadí tašku mezi exkluzivní krytiny.
 

Taška KM Beta BOBROVKA

Třetí výrobkovou řadu firmy KM Beta představují tašky KM Beta BOBROVKA. Betonové bobrovky jsou méně rozšířené než klasické velkoformátové tašky KM Beta, přesto ale nachází své uplatnění a to konkrétně u objektů v historické zástavbě nebo u konzervativních zákazníků. Technické vlastnosti betonových bobrovek jsou podobné jako u betonových tašek KM BETA. Důležitá je hlavně vysoká pevnost, tvarová přesnost, neprosákavost a vysoká mrazuvzdornost tašky KM Beta.

 

Chcete poradit nejen ohledně tašek KM Beta?

Nevíte, jakou zvolit střešní krytinu pro vaši střechu? Dejte na zkušené odborníky z firmy stavime-strechy.cz, kteří vám vyberou vhodnou krytinu pro vás! Např. taška KM Beta.

 

 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist