Tašky Tondach

Historie pálené střešní krytiny sahá daleko do minulosti. Pálené tašky znali již v starém Řecku a oblíbeny byly i v 7. až 9. století v Číně, kdy se již vyráběly i v glazované podobě. Na některé stavby byla tato krytina dokonce předepisována. První pálené tašky na naše území přivezli Římané. 

Použití kvalitního materiálu je dobrý předpoklad pro dobrou střechu. A dobrá střecha je opravdu důležitá! Jelikož Tondach poskytuje nejdelší poskytovanou záruku na základní střešní tašky vyráběné v ČR, můžeme tuto značku střešní krytiny jen doporučit. Společnost TONDACH chce svým zákazníkům nabízet jen tu nejvyšší kvalitu, a proto poskytuje záruku 33 let na pálené střešní tašky.

Díky povrchovým úpravám engobování a glazování jsou tašky stálobarevné. Časem nedochází ke změně barevnosti a ani tzv. „neoprší“. Střešní krytina Tondach je také hladší a lesklejší, což zabraňuje usazování mechu a jiných nečistot. Samozřejmě splňuje i jiná kritéria, např. trvanlivost, vysokou kvalitu  a mimo jiné i cenovou dostupnost. 

 

 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist