Nátěry střech

Chcete změnu pro váš dům? Dopřejte si novou střechu. Nabízíme kvalitní nátěry na staré střechy za velmi výhodné ceny. Pracujeme rychle a garantujeme našim klientům spokojenost.


Moderní technologie nátěrů střech

Letitý vývoj technologií umožní vaší střeše opět zazářit. Objednejte si nátěr střech u naší společnosti. Našimi klienti jsou všichni zákazníci, kteří chtějí dodat své střeše nový kabát a prodloužit její životnost. Termíny dokončení nátěru střech jsou většinou 1-3 dny. 


Nátěry střech pro všechny typy domů

Nátěry střech provádíme jak na rodinných domech, chatách, chalupách, vilách, tak i na bytových, činžovních, panelových domech či nebytových prostorách. Snažíme se splnit požadavky všech zákazníků.


Příprava střechy před nátěrem

Nejprve naši pracovníci očistí střechu od lišejníků, mechů a dalších porostů. Odstraní oloupaný starý nátěr. Mechanicky ošetří střechu od rzi. Dále je potřeba impregnace bezbarvým lakem.


Kvalita použitého nátěru střech

Konečný vzhled nátěru střechy dodáme nástřikem silikonové barvy, která je od vaší původní střešní krytiny k nerozeznání. Barva se dostane do všech záhybů i mezi okapové plechy. Použitý nátěr má výborné antikorozní a krycí vlastnosti.


Nátěry střech za rozumnou cenu

Na nátěry střech preferujeme cenově dostupné, kvalitní a hlavně osvědčené, atestované materiály, které zaručují a prodlužují vaší střeše životnost. Také vaši střechu ochrání před nepříznivými vlivy počasí. Využijte kontaktní formulář firmy Střechy!


V ceně ostatní drobné úpravy

Vaše střecha použitím moderní technologie bude zářit jako nová, využijte naší nabídky na nátěry střech. K této službě patří další drobné opravy na střechách jako výměna prasklých tašek, hřebenáčů, šablon či ochrana před zatékáním tmelením, oplechováním atd.


Využití speciálních strojů a zařízení

Pracujeme bez pomoci lešení, vyžíváme pouze speciální plošiny či horolezecké techniky. Dále zapojujeme do úprav moderní stroje a zařízení jako jsou vysokotlaké stříkací zařízení, vodní čističe, ale také ocelové kartáče, smetáky, brusky.


Nová střecha s nátěrem od nás

Zavolejte a nechte si poradit od našich pracovníků, kteří v oblasti nátěrů střech mají letité zkušenosti. Vypracování návrhu od našeho technika je nezávazné a zdarma. Proto neváhejte a objednejte si nátěr střechy právě teď u firmy stavime-strechy.cz. Těšíme se na spolupráci s vámi, jsme tu pro vás každý všední den.


 

Kontakt

Novinky

29.04.2010

Rozšíření stránek

Stále pro vás aktualizujeme a rozšiřujeme jedn

více...

09.10.2009

Nové ceníky

Dnes jsme pro vás připravili nové ceníky a nov

více...

27.05.2009

Pracujeme na sekci Tondach

Včera jsme začali pro Vás připravovovat sekci

více...


 
TOPlist